Elif Özkul Kimdir

Elif Özkul kimdir, kaç yaşındadır, nerede doğmuştur, hangi programlarda oynamıştır ? İşte güzel yıldızımız hakkında bildiklerimiz…

Güzel Yıldız Elif Özkul 10 Mayıs 1988’de Erzurum’da doğdu. Aslen Trabzonlu olan güzel isim, Yeditepe Üniversite’si Siyaset Biliminde okurken ani bir kararla İstanbul Üniversitesi İşletme bölümüne geçti. Buradan mezun olduktan sonra kendini medya sektörü içerisinde bulanlardan oldu.

Güzelliği ve başarısıyla dikkatleri üzerine çeken Elif Özkul, Habertürk’te ilk spikerlik deneyimini yaşamasının ardından Show TV’de Cumartesi Sürprizi programını sunmaya başladı.

Sunuculuk dışında oyunculuğuyla da adından söz ettiren Özkul, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün başrolünde yer aldığı Kara Sevda dizisinde kameralar karşısında geçti. Daha sonra TRT 1’de yayınlanan Payitaht Abdülhamit dizisinde oyucnuluk becerisini konuşturdu.

Ekranlarda kariyerine devam eden Elif Özkul, Show TV ekranlarında yayınlanan Cumartesi Sürprizi ve Pazar Sürprizi programlarıyla izleyenlerin karşısına çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir